Komerciāli paziņojumi un sīkdatnes

 

1. Lietotājam piekļūstot vietnei www.hop.lv jārēķinās ar to, ka SIA “hop.lv”, var izmantot sīkdatnes un citas uzglabāšanas tehnoloģijas. Ja Lietotājs nevēlas saņemt sīkdatnes, tas var mainīt datora vai pārlūkprogrammas iestatījumus.
2. SIA “hop.lv” mājaslapā var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko SIA “HOP” nenes atbildību.
3. Sīkdatne ir mazs fails, kas satur informāciju, kas tiek nosūtīta uz Lietotāja datoru, tam apmeklējot vietni www.hop.lv. Lietotājam atgriežoties šajā tīmekļa vietnē, sīkfails ļauj tai atpazīt Lietotāja pārlūkprogrammu un ļauj automatizēt pierakstīšanos un informācijas reģistrāciju, lai vietne būtu pielāgota Lietotāja vēlmēm un mārketinga pasākumiem. Sīkfaili var saglabāt Lietotāja preferences un citu informāciju, lai nodrošinātu labāku, ātrāku un drošāku lietošanas pieredzi. Sīkdatņu izmantošana ļauj SIA “hop.lv” izsekot Lietotāja vietnes lietošanas paradumiem, ar mērķi uzlabot servisu, kas tiek sniegts Lietotājam, atrodoties www.hop.lv.
4. Ja Lietotājs nevēlas atļaut izmantot sīkdatnes, Lietotājs var to izdarīt savas pārlūkprogrammas uzstādījumos, tomēr tādā gadījumā Lietotājam jārēķinās, ka vietnes www.hop.lv lietošana var būt būtiski apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama savas ierīces pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.
5. Saziņu, tajā skaitā, par komerciāliem paziņojumiem, SIA “hop.lv” var veikt izmantojot zvanīšanas iekārtas vai elektronisko pastu.
6. Piekrišanu šādu paziņojumu saņemšanai Lietotājam ir iespēja sniegt elektroniskā paziņojumā vai rakstveida iesniegumā, vai apstiprinot informatīvu paziņojumu savā datorā, lietojot vietni.
7. Lietotājs jebkurā laikā var atteikties no komerciālu paziņojumu saņemšanas elektroniskā paziņojumā, rakstveida iesniegumā, pēc kā SIA “hop.lv” pārtrauc komerciālo paziņojumu sūtīšanu.
8. Piedaloties aptaujās un atstājot savu kontaktinformāciju (e-pastu, tālruni), Lietotājs piekrīt, ka SIA “hop.lv” var ar viņu sazināties, izmantojot sniegto kontaktinformāciju sakarā ar Lietotāja sniegto novērtējumu.